STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | OFERTA | KONTAKT | GALERIA

.................. Rozpoczynaliśmy w latach osiemdziesiątych zdobywając doświadczenia zawodowe podczas prac w Studenckiej Spółdzielni Pracy, malując i konserwując m.in. Hutę Aluminium w Koninie, Fabrykę Kuchenek "Wromet" we Wronkach, przygotowując fundamenty pod Fabrykę Chemiczną w Pobiedziskach.
..................W następnych latach wspinaliśmy się w górach Europy i świata.
Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na specjalistyczne usługi wysokościowe. Wykonywaliśmy prace dla Telekomunikacji Polskiej SA, dla szeregu nadleśnictw na terenie całego kraju, na zabytkowych pałacach, dla telefoni komórkowej Centertel, urzędów miejskich, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, miejskich zakładów zieleni, na cmentarzach i kościołach.
Posiadając uprawnienia wspinaczkowe i zawodowe specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych, szczególnie w miejscach trudnodostępnych, wymagających sporych umiejętności wspinaczkowych.
..................Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje murarskie, tynkarskie, dekarskie, spawalnicze, malarskie i ciesielskie. Wykonujemy prace wysokościowe z użyciem sprzętu i metod alpinistycznych obniżając w znaczny sposób koszty związane np. z postawieniem rusztowań. Jesteśmy tańsi i szybsi od ekip wykonujących tego rodzaju prace w sposób tradycyjny. Działamy na terenie kraju i za granicą. Zapraszamy do współpracy.
Zadzwoń lub napisz e-maila.

      Publikacje prasowe:
            "Panorama Leszczyńska" <2003.07.24>
            "ABC" <2004.08.03>
    "ABC" <2006.02.28>
    "Rzeczpospolita" <2006.03.10>